Dlaczego My?

Każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Każda kaseta jest sprawdzana przed przegraniem, tak aby została zarchiwizowana z jak najlepszą jakością. nasz sprzęt posiada wbudowane korektory polepszające jakość obrazu i dźwięku.

 

Jeżeli Twoje wspomnienia mają dla Ciebie wartość sentymentalną skorzystaj z usługi przegrywania materiałów video na płyty DVD lub innym nośniku.

 

W cenie usługi oferuję przegrywanie materiałów audio/video z kaset analogowych (VHS/S, VHS/VHS-C, Video 8 mm, Hi 8) oraz cyfrowych (MiniDV/Digital 8), najwyższą jakość digitalizacji kasety analogowej, podział na rozdziały, nagranie na płycie lepszej jakości niż na VHS. Podstawowy standard zapisu płyty to DVD-R. Oprócz tego oferujemy również nagrywanie na innych nośnikach (pendrive, karty pamięci, dyski zewnętrzne).

 

Kasety można przywieść po wcześniejszy kontakcie telefonicznym w Kaliszu, Pleszewie, Choczu (możliwy dojazd do klienta).

 

PRZEGRYWANIE KASET WIDEO NA DVD!

ZOBACZ TO JESZCZE RAZ…

Zadbaj o swoje dawne wspomnienia i zachowaj je na cyfrowym nośniku! Kasety VHS z biegiem czasu mogą stracić na jakości, przez co zupełnie nieświadomie możemy pozbyć się utrwalonych wspomnień z dawnych lat. Aby do tego nie dopuścić warto skopiować je na nośnik cyfrowy, dzięki czemu będą mogły przetrwać dziesiątki lat w bardzo dobrej jakości. Taką możliwość daje przegrywanie materiałów video.

 

Nasza firma świadczy usługi w zakresie:

- przegrywania różnego rodzaju amatorskich materiałów powierzonych nam przez klienta,  głównie kaset VHS na płyty DVD

- komputerowego montażu materiałów video

- wykonujemy także nadruki na płytach, oraz okładki do pudełek na płyty DVD

- skanujemy w wysokiej rozdzielczości fotografie z analogowych klisz na płyty CD

PRZEGRAJ SWOJE KASETY VHS na DVD

Już od

25 zł!

MENU

Media Studio HD 2017 © Wszelkie prawa do kopiowania zawartości strony oraz loga firmy zastrzeżone.

Projekt strony i leyaut: PIOTR BUDNIK. Nowoczesne wideofilmowanie wesel  i fotografia ślubna. Fotoksiążki, DVD VIDEO, BLU-RAY, albumy.

Pracujemy  głównie w Południowej Wielkopolsce. Fotografia ślubna Wideofilmowanie Pleszew, Kalisz, Ostrów Wlkp., Krotoszyn, Jarocin, Gołuchów, Gostyń, Rawicz, Września, Dobrzyca, Chocz, Czermin, Gizałki, Koźmin, Odolanów, Antonin, Przygodzice, Stawiszyn, Błaszki, Turek, Tuliszków